JE TO TAM ! POSTUPUJEME DO PRVNI OSMICKY CESKEHO POHARU.
Vlozil: kubat, dne 18.12.18 v 21:40

O vikendu 15. - 16. 12. bojovaly hracky SK Trebin v dalekem a zasnezenem Novem Boru ve druhe skupine Ceskeho poharu kadetek/juniorek . Marodka zpusobila, ze nakonec odjelo na toto kolo ve zlutocernych dresech pouze devet hracek namisto puvodne planovanych dvanacti.
Holky vsak nenechaly nic nahode a k sesti zapasum ze sedmi pristoupily s nadsenim a chuti hrat naplno a bojovat o kazdy bod. Vysledkem byla ctyri narocna vitezstvi 2:1 (Kolin, Kometa Praha, Decin, Novy Bor), dve ciste vyhry 2:0 (Karvina, Pardubice) a jeden prohrany zapas s Havlickovym Brodem 0:2.
Celkove tedy skoncila devcata SK Trebin na druhem miste ve skupine za Decinem a postupuji tak do dalsiho kola mezi elitnich osm tymu teto souteze.
FOTO u Skleneneho bojovnika v Novem Boru: Zleva stojici: Tereza Martinovska, Alzbeta Svobodova, Nikola Krlinova, Agata Michalova, Tereza Mrazova, Zuzana Kyselova, Ivana Zrnova, trener Michal Kubat, sedici: Nikol Chroma Tereza Kubickova

 
Dalsi zpravy
Krajsky prebor kadetek J.Hradec 2.misto :-)
V nedeli 20.1.2019 nase Acko kadetek vyrazilo na 3 kolo krajskeho preboru do J.Hradce ve slozeni Agata Michalova, Tereza Mrazova, Nikola Krlinova, Alzbeta Svobodova, Aneta Lukschova, Bara Metelcova, Monika Hlavacova, Klara Triskova a Mariana Bourriez.
S druzstvy Tabora a Strakonic jsme s...vice
18 bodu z Ceskeho Krumlova
24. a 25. 11. se konalo 1. kolo Ceskeho poharu starsich zakyn v Ceskem Krumlove. Tajnym cilem naseho tymu bylo vybojovat postup do 3. skupiny ceske casti teto souteze.
A svete div se ono se to povedlo.
Sobota: Jako vzdy po ranu pomaly rozjezd, tentokrat proti druzstvu Komarova, ale po boji...vice
Z Hradce Kralove jsme privezli 15 sametovych bodu !
Nase kadetky/juniorky se se o sametovem vikendu zucastnily 1. kola Ceskeho poharu kadetek/juniorek.
V sobotu jsme neztratili ani set a porazili postupne Liberec, Decin, Drasov i Karvinou shodne 2:0. V nedeli jsme ve dvou zapasech nezvladli koncovky druhych setu Dolni Ujezd 0:2 (-17,-22) Olymp...vice
Lipankuv krajsky minivolejbal
V nedeli 11.11. se nase nejmensi volejbalistky zucastnily Lipankovo krajskeho minivolejbalu v cervene, zlute a oranzove kategorii a dopadlo to skvele.
Vsechny hracky si vyborne zahraly, ziskaly prvni volejbalove zkusenosti a odnesly si domu krome zazitku i tricka v barve sve kategorie.
Vs...vice
SK Trebin, se kvalifikoval mezi 16 nejlepsich tymu Ceskeho poharu kadetek/juniorek
Netradicne v patek a v sobotu 12.-13.10. 2018 se konala v dalekem Prerove kvalifikace do Ceskeho poharu kadetek 2018/2019. S prepravou nam pomohl uzasny Betky tatka, ktery byl zaroven nasim jedinym, ale kvalitnim fanouskem na daleke Morave.
Za nas oddil vyrazilo celkem 11 hracek namichanych z t...vice
 
Sport v kraji
Jihostroj v pondělí doma s Ústím. "Chceme se naladit," říká asistent trenéra
České Budějovice – Volejbalisté Jihostroje vedou ve čtvrtfinálové sérii nad Ústím 2:0 na zápasy, třetí zápas je čeká v pondělí od 18.00 v Českých Budějovicích.
Jihostroj chce nabrat mentální sílu pro boje o medaile
České Budějovice - Volejbalisté Jihostroje vedou ve čtvrtfinálové sérii nad Ústím 2:0 na zápasy, třetí zápas je čeká v pondělí od 18.00 v Českých Budějovicích.
První kolo Českého poháru v Českých Budějovicích, siláci trhali rekordy
České Budějovice - Uskutečnilo se první kolo Českého poháru,“ upřesňuje přímo v bezbariérové hale za pořadatele z 1.Centra zdravotně postižených jižních Čech v Českých Budějovicích Jiří Smékal.
Postupové oslavy na videu, nechyběla ani ještěřice a přeplavání Mrhalu
České Budějovice /VIDEO/ - Tým PCO Dynamo České Budějovice porazil Ml. Boleslav a vybojoval si právo postupu mezi elitu. Jihočeši slavili, jak se na postup sluší. Podívejte se na video, zazpívali si, jak přeplavali rybník Mrhal.
Juniorka Motoru si play off nezahrála, přesto nezklamali
České Budějovice – Na play off sice nedosáhli, přesto určitě nezklamali. Za letošní sezonou hokejové juniorky Motoru jsme se ohlédli s trenérem Martinem Štrbou.
 
 
Copyright © 1999-2019 proEkonom s.r.o.