Družstvo juniorek - docházka na tréninky
Za obsah, aktuálnost a objektivitu údajů zodpovídá uvedený trenér dané kategorie
 
Kubát Michal clen VV
Trenér družstva juniorek
Telefon
607774171
TENTO WEB JE STARY - AKTUALNI JE WWW.SKTREBIN.CZ

Jste na nasem historickem starem webu aktualni informace naleznete zde : www.sktrebin.cz...více
autor: kubat [07.09.21 v 21:57]

OD 24.5. normalni rezim trenovani, jen s povinnosti dokladani testovani...

Vice na nasem novem webu. Zkopirujte odkaz www.sktrebin.cz...více
autor: kubat [22.05.21 v 12:08]

OD 17.5. stejny rezim treninku s moznosti 10 osob uvnitr...

Dalsi informace na novem webu klubu: zkopirujte do prikazove radky : www.sktrebin.cz...více
autor: kubat [16.05.21 v 19:15]

OD 10.5 je povoleno v nasem kraji trenovat. Zaciname ..

Dalsi informace na novem webu klubu:
zkopirujte do prikazove radky : www.sktrebin.cz
...více
autor: kubat [06.05.21 v 20:51]

Tesime se na Vas, ale porad nam opatreni COVID neumoznuji navrat k beznemu sportu :-(

Zdravime nase hracky, jejich rodice a nase priznivce.
Uz to vypadalo nadejne na postupny navrat k beznemu treninkovemu procesu. Snaha CUS, NSA a sportovnich svazu vcetne volejbaloveho, vsak zatim nevedla k rozvolneni protiepidemickych opatreni a tim i moznosti trenovat. Takto dlouhe preruseni...více
autor: kubat [11.04.21 v 19:34]

 
Sportovní klub Třebín
Kmenově zařazené juniorky

Zrnová Ivana
2001
Chromá Nikola
2000
Kyselová Zuzana
2003
Horejšová Johanka
2002
Mrázová Tereza
2003
Krlínová Nikola
2003
Mlsová Kateřina
2000
Martinovská Tereza
2001
Marsová Alžběta
2001
Svobodová Alžběta
2001
Lukschová Aneta
2003
Adamcová Adéla
2004
Rossmannová Natálie
2004
Vobrová Eva
2004
Janderová Monika
2003
Luxová Kristina
2004
 
 
Přehled akcí a výsledků družstva od 01/09/2020 do 21/09/2021
 
Datum Čas Zápas, turnaj, akce Výsledky Místo konání Poznámka
1. 10. 2020 18:45 KP-Z - Tabor Tabor Sportovni hala Kvapilova Kvapilova 2419 Tabor 39003 Odjezd auty od Celniho uradu , Kasarenska 6, CB v 18:45. Zacatek zapasu 20:30. Jedno auto mame, druhe potrebujeme./Nominace v pondeli na treninku/.
5. 10. 2020 18:00 KP - Z - DOMA ZS Maj 1, CB Prvni domaci zapas zen na ZS Maj, prijedou Strakonice. Zacatek v 18:30.
10. 10. 2020 11:45 1-liga JKY doma /prijede Hlincovka B/ Lokomotiva, CB 1.liga doma (prijede Hlincovka B) , v 11:45 na miste !, zacatek 1. zapasu 13:00
15. 10. 2020 18:00 KP-Z-J.Hradec J. Hradec Sportovni hala J. Hradec U Stadionu 1137 Jindrichuv Hradec Odjezd auty od Celniho uradu, Kasarenska ul. auty v 18:00 zacatek zapasu 20:00
19. 10. 2020 17:45 KP Z - doma /derby/ ZS Maj, CB Derby SK Trebin A,B zacatek utkani 18:30
4. 11. 2020 19:45 KP-Z - LOko CB hala Lokomotiva CB v 19:45 na miste zacatek 20:20
7. 11. 2020 08:45 1-liga JKY doma /prijede Tabor/ hala Lokomotiva V 8:45 na miste v 10:00 zacatek
8. 11. 2020 06:30 1-liga JKY - Mikulova - Praha Sportovni hala DDM Praha 12 Odjezd auty od Celniho uradu, Kasarenska 6, CB. 6:30 Sportovni hala DDM Praha 12 - Monet Herrmannova 2016 Praha - Modrany 14300
14. 11. 2020 09:00 1-liga JKY - Hlincovka A /venku/ Sportovni hala Rudolfov Misto Sportovni hala Rudolfov Adamovska 511 Rudolfov 37371 Na miste v 9:00, zacatek 10:00
17. 11. 2020 08:00 1-liga JKY doma - Hlincovka A hala Lokomotiva Na miste v 8:00, zacatek 1. zapasu 9:00
26. 11. 2020 19:30 KP-Z- Slavia CB ZS Bezdrevska CB /Vltava/ Na miste 19:30, zacatek 20:20 ZS a ZUS Bezdrevska 3 Bezdrevska 1036 Ceske Budejovice
28. 11. 2020 09:00 1-liga JKY - Benesov ZS Jiraskova Benesov Misto: ZS Jiraskova Jiraskova 888 Benesov 25601 Odjezd auty 9:00 od Celniho uradu, Kasarenska 6, CB. Zacatek 1.zapasu 11:00,
30. 11. 2020 17:45 KP-Z-doma /prijede Pisek/ ZS Maj 17:45 na miste, 18:30 zacatek
7. 12. 2020 17:45 KP-Z-doma /prijede Meteor/ ZS Maj, CB 17:45 na miste, v 18:30 zacatek
14. 12. 2020 18:15 KP-Z - Pisek - venku SLS Pisek Misto : Stredni lesnicka skola Lesnicka 55 Pisek Odjezd : auty od ZS Maj 1 v 18:15
9. 1. 2021 09:00 1-liga- JKY - Hlincovka B hala Rudolfov Misto: Sportovni hala Rudolfov Adamovska 511 Rudolfov V 9:00 na miste, v 10:00 zacatek
18. 1. 2021 17:45 KP-Z-Tabor-doma ZS Maj , CB V 17:45 na miste, v 18:30 zacatek
24. 1. 2021 08:45 1-liga JKY doma /prijede Mikulovka/ hala Lokomotiva v 8:45 na miste, v 10:00 zacatek
27. 1. 2021 18:45 KP-Z-Strakonice Strakonice V 18:45 - odjezd auty od ZS Maj , zacatek 20:30
1. 2. 2021 17:45 KP-Z- doma /prijede JH/ ZS Maj V 17:45 na miste, v 18:30 zacatek
6. 2. 2021 00:00 1-JKY - nadstavba ?
13. 2. 2021 00:00 1-JKY- nadstavba hala Loko, CB
22. 2. 2021 17:45 KP-Z-doma - LOKO ZS Maj, CB V 17:45 na miste v 18:30 zacatek
24. 2. 2021 00:00 BETKA - PLES :-)
26. 2. 2021 17:30 KP-Z - derby Trebin A/B ZS Maj 18:15 zacatek
1. 3. 2021 17:45 KP-Z- doma /prijede Pisek/ ZS Maj, CB v 17:45 na miste, v 18:30 zacatek
6. 3. 2021 00:00 1-liga-JKY nadstavba ?
8. 3. 2021 19:45 KP-Z-Meteor hala Lokomotiva, CB 19:45 na miste, 20:20 start
14. 3. 2021 00:00 1-liga-JKY-nadstavba hala Loko CB
15. 3. 2021 17:45 KP-Z- doma /prijede Slavie/ ZS Maj , CB v 17:45 na miste v 18:30 zacatek
25. 3. 2021 18:15 KP-Z-Pisek Sportovni hala Pisek Misto: Sportovni hala Tyrsova 395 Pisek Odjezd auty od ZS Maj 18:15
27. 3 - 28. 3. 2021 00:00 1-liga JKY - kvalifikace ? ?
16. 4 - 18. 4. 2021 00:00 1-JKY kvalifikace? ?
1. 5 - 2. 5. 2021 00:00 Sabinin memorial 10.rocnik ZS Maj 1, CB
 
 
 
Aktuální sestavy družstva