Družstvo mladších žákyň - docházka na tréninky
Za obsah, aktuálnost a objektivitu údajů zodpovídá uvedený trenér dané kategorie
 
Burian Marek
Trenér družstva mladších žákyň
Telefon
728051952
Těšíme se na letošní příspěvky trenéra...
 
Sportovní klub Třebín
Kmenově zařazené mladší žákyně

Hrubá Markéta
2008
Chaciňská Eileen
2008
Ondrichova Veronika
2007
Němcová Zuzana
2007
Kubec Marion
2007
Markusová Anna
2006
Houdková Sára
2007
Burianová Klára
2007
Hauserová Kristýna
2008
Bednáriková Klára
2008
Jurigová Lucie
2009
Šťavíčková Tina
2007
Hájková Adéla
2007
Suchá Antonie
2006
Trnková Hedvika
2007
Kováříková Barbora
2007
Holbová Markéta
2007
Fojtlová Pavla
2007
 
 
Přehled akcí a výsledků družstva od 01/09/2019 do 01/09/2020
 
Datum Čas Zápas, turnaj, akce Výsledky Místo konání Poznámka
21.9.2019 00:00 KP ZKYM - trojky druzstvo A a B Tabor Nominace: Burianova, Hajkova, Hruba, Kovarikova, Kubec, Nemcova, Ondrichova Sraz v 8.00 ZS Husova1570/23 Tabor
28.9.2019 00:00 trojky Tabor Nominace: Burianova, Hajkova, Houdkova, Hruba, Jurigova, Kovarikova, Kubec, Markusova, Nemcova, Sucha, Trnkova
5.10.2019 00:00 KP ZKYM - trojky druzstvo A a B C. Krumlov Nominace: Burianova, Hajkova, Hruba, Kovarikova, Kubec, Nemcova Sraz v 8.15 v CK
12. 10. 2019 00:00 KP ZKYM - sestky J. Hradec Nominace: Burianova, Hajkova, Hruba, Kovarikova, Kubec, Nemcova, Ondrichova Sraz v 7.45, sportovni hala J. Hradec (ul. U stadionu)
26. 10 - 26. 10. 2000 00:00 barevny volejbal druzsta A B Tabor
9.11.2019 00:00 KP ZKYM - sestky CB Oskarka Nominace : Burianova, Hajkova, Hruba, Kovarikova, Kubec, Ondrichova, Nemcova Sraz v 9.45 ZS O. Nedbala
10.11.2019 00:00 Barevny volejbal CB Lokomotiva Sraz v 8.30 v Hale TJ Lokomotiva (Suche Vrbne CB)
30. 11 - 30. 11. 2000 00:00 Trojky - barevny volejbal druzsta A B Lisov Sraz v 8.30 v Lisove (hala ZS ul. Kratka) Predpokladany konec v 14.00 Nominace: Bednarikova, Hauserova, Houdkova, Fojtlova, Chacinska, Jurigova, Sucha, Stavickova
7.12.2019 00:00 KP ZKYM - trojky druzstvo A a B J. Hradec Sestava: Burianova, Hajkova, Hruba, Kubec, Ondrichova, Nemcova
8.12.2019 00:00 KP ZKYM - sestky Tabor Sestava Burianova, Hajkova, Hruba, Kubec, Ondrichova, Nemcova
15.12.2019 00:00 Barevny volejbal CB Lokomotiva
21.12.2019 00:00 Trojky - barevny volejbal druzsta A B Lisov
5. 1. 2020 00:00 OP - ZKY - sestky Tabor, Bydlinskeho ul.
19.1.2020 00:00 KP ZKYM - sestky C. Krumlov
19.1.2020 00:00 Barevny volejbal CB Lokomotiva
25.1.2020 00:00 Trojky - barevny volejbal druzsta A B Lisov
26. 1. 2020 00:00 OP - ZKYM - trojky Tabor - ZS Husova
22. 2. 2020 00:00 OP - ZKYM - trojky CB - ZS Maj
29.2.2020 00:00 Trojky - barevny volejbal druzsta A B Lisov
1.3.2020 00:00 KP ZKYM - sestky CB Lokomotiva
8.3.2020 00:00 Barevny volejbal CB Lokomotiva
14. 3. 2020 00:00 OP - ZKYM - trojky CB telocvicna O.Nedbala
28.3.2020 00:00 KP ZKYM - trojky druzstvo A a B Lisov
29. 3. 2020 00:00 OP - ZKY - sestky CB - ZS Maj
4.4.2020 00:00 KP ZKYM - trojky druzstvo A a B CB Oskarka
18. 4. 2020 00:00 OP - ZKY - sestky CB - ZS Bezdrevska
19.4.2020 00:00 Barevny volejbal CB Lokomotiva
16. 5. 2020 00:00 OP - ZKY - sestky SK Hlincovka - antukovy areal
17. 5. 2020 00:00 OP - ZKYM - trojky CB areal TJ Meteor
6. 6. 2020 00:00 OP - ZKY - sestky CB - TJ Meteor
7. 6. 2020 00:00 OP - ZKYM - trojky Hlincovka - antukovy areal
15. 8 - 21. 8. 2020 00:00 Letni soustredeni Veseli nad Luznici S nejvetsi pravdepodobnosti tento termin
 
 
 
Aktuální sestavy družstva