Družstvo přípravky - docházka na tréninky
Za obsah, aktuálnost a objektivitu údajů zodpovídá uvedený trenér dané kategorie
 
Znachorova Lucie
Trenér družstva přípravky
Telefon
774180919
Švejdová Veronika clen KK
Trenér družstva přípravky
Telefon
608454425
Burian Marek
Trenér družstva přípravky
Telefon
728051952
Lipankuv krajsky minivolejbal

V nedeli 11.11. se nase nejmensi volejbalistky zucastnily Lipankovo krajskeho minivolejbalu v cervene, zlute a oranzove kategorii a dopadlo to skvele.
Vsechny hracky si vyborne zahraly, ziskaly prvni volejbalove zkusenosti a odnesly si domu krome zazitku i tricka v barve sve kategorie.
Vs...více
autor: svejdova [13.11.18 v 18:03]

Vanocni trenink

Posledni predvanocni trenik jsme pojaly v duchu pohody, her, cukrovi a hlavne darecku. Timto bych chtela vsem zucastnenym i nezucastnenym podekodat za praci, kterou jsme spolu od soustredeni v Rimove odvedly. Zaroven Vam vsem preji mnoho volejbalovych i nevolejbalovych uspechu, hodne zdravi, stesti ...více
autor: svejdova [23.12.13 v 14:49]

 
Sportovní klub Třebín
Kmenově zařazené hráčky do přípravky 1

Hrubá Markéta
2008
Chaciňská Eileen
2008
Ondrichova Veronika
2007
Němcová Zuzana
2007
Rysová Markéta
2008
Kubec Marion
2007
Markusová Anna
2006
Benáková Tereza
2007
Kadlecová Kristýna
2006
Dvořáková Kateřina
2007
Štolková Klára
2008
Houdková Sára
2007
Tabrizi Eliška
2006
Hejnová Valentýna
2007
Buriánová Klára
2007
Vrážková Anna
2007
Habart Tina
2008
Hlaváčová Karolína
2005
Hlaváčová Pavlína
2005
Hájková Adéla
2007
Zagurska Kateřina
2006
Suchá Antonie
2006
Zagurska Kateřina
2006
Sportovní klub Třebín
Kmenově zařazené hráčky do přípravky 2

Stefanova Tzvetkova Maria
2009
Lukášová Kateřina
2008
Straková Tereza
2010
Součková Michaela
2010
Stegbauerová Vanesa
2009
Blažková Lucie
2009
Matějková Kateřina
2008
Nováková Eliška
2009
Hauserová Kristýna
2008
Habart Julia
2011
Bednáriková Klára
2008
Blažková Veronika
2011
Doležalová Matylda
2010
Grancová Olga
2010
Hálová Tereza
2010
Jedličková Zuzana
2009
Jurigová Lucie
2009
Kressová Tereza
2010
Ledererová Adéla
2010
Mikšátková Adéla
2010
Šestáková Stella
2008
Šťavíčková Tina
2007
Valentová Adriana
2010
Fabišová Mia
2011
Pečená Jana
2011
Parýzková Tereza
2011
 
 
Přehled akcí a výsledků družstva od 01/09/2018 do 01/09/2019
 
Datum Čas Zápas, turnaj, akce Výsledky Místo konání Poznámka
29.9.2018 00:00 Ctyrky pro sestky ZS Lisov
6.10.2018 00:00 KP ZKYM - trojky (druzstvo C,D) C. Krumlov
3.11.2018 00:00 KP ZKYM - trojky (druzstvo C,D) Tabor
11.11.2018 00:00 Barevny volejbal hala Lokomotiva C. Budejovice Sraz v 8.30 v hale TJ lokomotiva CB (Trebizskeho 1)
18.11.2018 00:00 turnaj trojky Lisov Sraz v 8.30 v Lisove (ZS LIsov - Kratka ul.) konec do 14.00
1.12.2018 00:00 KP ZKYM - trojky (druzstvo C,D) J. Hradec Sraz v 8.15 ve sportovni hale v J. Hradci (ulice U Stadionu) (konec cca 17.00 - odhad podle posledniho turnaje KP)
9.12.2018 00:00 turnaj trojky Lisov Sraz v 8.30 v Lisove (ZS Lisov - Kratka ul.) konec do 14.00 V miste zajisten bufet.
16.12.2018 00:00 Oskaracky minivolejbal ZS Oskara Nedbala Sraz v 8.30 v telocvicne ZS O.Nedbala. Od 9.00 se hraje.
23. 12. 2018 00:00 turnaj trojky Lisov Sraz ve 12.30 v telocvicne ZS (Kratka ulice Lisov) predpokladany konec 17.00
13.1.2019 00:00 Barevny volejbal hala Lokomotiva C. Budejovice Sraz v 8.30 v hale TJ lokomotiva CB (Trebizskeho 1)
20.1.2019 00:00 turnaj trojky Lisov
26.1.2019 00:00 KP ZKYM - trojky (druzstvo C,D) ZS Maj I CB
27. 1. 2019 00:00 OP - trojky Tabor nebo Lisov
10.2.2019 00:00 Oskaracky minivolejbal ZS Oskara Nedbala
23.2.2019 00:00 turnaj trojky Lisov
3.3.2019 00:00 Barevny volejbal hala Lokomotiva C. Budejovice Sraz v 8.30 v hale TJ lokomotiva CB (Trebizskeho 1)
23.3.2019 00:00 KP ZKYM - trojky (druzstvo C,D)
14.4.2019 00:00 Barevny volejbal hala Lokomotiva C. Budejovice Sraz v 8.30 v hale TJ lokomotiva CB (Trebizskeho 1)
27. 4. 2019 00:00 OP - trojky ZS Maj CB
18. 5. 2019 00:00 OP - trojky Meteor
16. 6. 2019 00:00 OP - trojky Hlincovka
 
 
 
Aktuální sestavy družstva